ERASMUS +

Od dwóch lat w naszej szkole realizowany jest międzynarodowy projekt Erasmus +:

Konferencja podsumowująca Erasmus +

W ramach podsumowania trwającego dwa lata projektu nasza szkoła postanowiła uroczyście podsumować i jednocześnie podzielić się zdobytą wiedzą i doświadczeniem w realizacji projektów unijnych w programie Erasmus Plus. Zorganizowaliśmy konferencję, do udziału w której zaprosiliśmy przedstawicieli władz, dyrektorów i nauczycieli ze szkół Ursynowa i nie tylko. Konferencja wpisała się w 30-lecie programu Erasmus, do czego nawiązywała dekoracja, oraz stworzyła okazję, by pokazać szerszemu gronu czym jest program Erasmus Plus, jakie działania można w nim realizować, jak to robić. Goście mogli zapoznać się z najważniejszymi rezultatami projektu szkoleń dla nauczycieli oraz projektu współpracy szkół ”The place where we live”.