NAUCZYCIELE

Wychowawcy i współwychowawcy
CLVIII Liceum Ogólnokształcącego
 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
– rok szkolny 2020/2021

Wychowawca:Współwychowawca:
1a
Anna Ryciak
1b
Renata Cieniak
1c
Przemysław Morawski
1d
Ewa Rudnicka
1e
Agnieszka DomagałaBeata Ulanicka-Smoła
2a_sp
Renata MarcinkowskaMaciej Rosa
2b_sp
Rafał UrbańskiKaja Witkowska
Agnieszka Tymińska
2c_sp
Barbara JaskulskaHanna Gaja
2d_sp
Kamil Mankin Octavio Riuz Laura
2e_sp
Magdalena RozborskaAnna Piórkowska
2s_sp
Dorota ZiejaPaweł Szczogryn
2a_G
Anna WróbelRafał Urbański
2b_G
Marzena Bens Iwona Fornalik
2c_G
Edyta ŚwierczAgnieszka Knieć
2d_G
Lidia Jabłońska-Kwiatkowska Przemysław Morawski
2e_G
Agnieszka KniećEdyta Świercz
3a
Aleksandra Gęśla Anna Żukowska
3b
Paweł PopławskiAgnieszka Domagała
3c
Anna Żukowska Anna Piórkowska
3d
Agnieszka PeruckaKamil Mankin

Nauczyciele CLVIII Liceum Ogólnokształcącego

 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej

– rok szkolny 2020/2021  

Nauczyciel: Klasy:  
RELIGIA
dr ks. Tomasz Małkiński 3a, 3b, 2a_G, 2c_G
Iwona Siewkowska RCS 1a, 1b, 1c, 1d, 1e, 2c_sp, 2d_sp, 2e_G, 2e_sp, 2a, 2b_sp, 2b_G
JĘZYK POLSKI
Anna Wróbel 1a, 2a_G,2b_G
Edyta Świercz 1c, 1d, 2c_G, 2d_G, 2e_G, 3b, 3c, 
Renata Marcinkowska 1e, 2a_sp, 2e_sp, 3a, 3d
Renata Cieniak 1b, 2b_sp, 2c_sp, 2d_sp, 2s 
HISTORIA
Monika Sierpniak 2b_sp, 2c_sp, 2e_sp, 2s_sp
Agnieszka Knieć 2a_sp, 2a_G, 2b_G, 2c_G, 2d_G, 2e_G 
Grzegorz Czarnecki 1b, 2d_sp 
Przemysław Morawski 1c, 1d
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
Agnieszka Knieć 3a, 3b, 3c, 
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Przemysław Morawski 1a, 1c, 1d, 1e, 2a_G, 2a_sp, 3a, 3b, 3d 
Grzegorz Czarnecki 1b, 2d_sp
Monika Sierpniak 2b_sp, 2c_sp, 2e_sp, 2s
JĘZYK ANGIELSKI
Aleksandra Gęśla 2b_sp, 2c_sp, 2b_G, 2d_G, 3a, 3c
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska 2s_sp, 2e_G, 2d_G, 3a, 3b
Iwona Fornalik 3c, 2b_G, 2c_G, 3d 
Magdalena Piwońska 1b, 1c, 1d, 2b_G, 
Agnieszka Tymińska     1a, 1c, 1d, 2a_sp
Maciej Rosa     1b, 1e, 2a_sp, 2c_sp, 3d, 3b
Paulina Stańczak 1e, 2e_G  
Anna Święcka 2b_sp, 2e_G, 2d_sp, 2e_sp, 
Anna Ryciak 2a_sp, 2s_sp, 2a_G, 2c_G
JĘZYK HISZPAŃSKI
Laura  Octavio Ruiz 1a, 1b, 1e, 2c_G, 2d_sp, 2d_G, 3d, 2a_sp, 2b_sp, 3c
Kamil Mankin 1b, 2d_sp, 1b, 2d_G, 3a, 3b, 3d,
Beata Ulanicka – Smoła 1a, 1c, 1d, 1e, 2a_G, 2b_G, 2c_G, 2c_sp, 2e_sp, 2s
JĘZYK NIEMIECKI
Ewa Rudnicka wszystkie grupy
JĘZYK ROSYJSKI
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska 2a_sp
JĘZYK FRANCUSKI
Kinga Nakrewicz-Świerkot   wszystkie oddziały
MATEMATYKA
Marzena Bens 1c, 2a_G, 2b_G, 3a, 3b, 3c
Hanna Gaja 2a_sp, 2b_sp, 2c_sp, 2s_sp,
Agnieszka Perucka 1b, 2c_G, 2d_G, 2e_G, 3b, 3c, 3d
Piotr Ornowski 1a, 1d, 1e
FIZYKA
Magdalena Rozborska wszystkie oddziały
PRZYRODA
Ewa Podpora 2a_G, 3d, 
CHEMIA
Małgorzata Kozłowska wszystkie oddziały
Anna Ryciak 1a, 2a_sp, 2b_sp
BIOLOGIA
Ewa Podpora 2d_sp, 2c_G, 2d_G, 2e_G
Dorota Zieja  1a, 1c, 2a_sp, 2b_sp, 2e_sp, 2s, 2d_G, 2e_G, 3a, 3c
Anna Jaruga – Nowacka 1b, 1d, 1e, 2c_sp, 2d_sp
PRZYRODA W DOŚWIADCZENIACH
Dorota Zieja 1d, 1e
GEOGRAFIA
Paweł Popławski 2a_sp, 2b_G, 2b_sp, 2c_G, 2c_sp, 2d_G, 2e_sp, 2s, 3a, 3b
Przemysław Morawski 1a, 1c, 1d, 1e
Kamil Mankin 1b, 2d_sp
WIEDZA O KULTURZE
Justyna Mroczek klasy pierwsze
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Anna Klimczak 1a, 1b, 1c, 1d, 1e
Paweł Popławski  
INFORMATYKA
Agnieszka Domagała klasy pierwsze i drugie po szkole podstawowej 
GRAFIKA KOMPUTEROWA
Marcin Marszałek 1c, 2b_G, 2b_sp,  2c_G
PLASTYKA  
Justyna Mroczek 1a, 1b, 1c, 1d, 1e
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Przemysław Morawski 2a_sp, 2b_sp, 2c_sp, 2d_sp, 2e_sp, 2s
HISTORIA SZTUKI
Justyna Mroczek 1a, 2a_G, 2a_sp
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Justyna Mroczek 3d
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Rafał Urbański 1a, 1b, 2a_G, 2b_sp, 2b_G, 3a, 3b
Sylwia Wróblewska 1a, 2a_G, 2b_G, 2a_sp, 2b_sp
Anna Żukowska 1b, 2d_G, 2e_sp, 2d_sp, 2e_G, 3c, 3d
Paweł Szczogryn 1c, 1d, 2c_sp, 2d_sp, 2e_G, 2a_G, 2b_G, 2c_G, 3a, 3b, 
Barbara Jaskulska 1c, 1d, 1e, 2c_sp, 2d_G, 2e_sp, 2c_G, 2s, 3b, 3c, 3a
ETYKA
Joanna Raczkowska wszystkie klasy
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Małgorzata Tomaszewska wszystkie klasy
INNI PRACOWNICY DYDAKTYCZNI
Magdalena Sobczyk bibliotekarz
Anna Rudnicka pedagog szkolny
Anna Piórkowska pedagog szkolny, doradca zawodowy