NAUCZYCIELE

Wychowawcy i współwychowawcy
CLVIII Liceum Ogólnokształcącego
 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej
– rok szkolny 2019/2020

Wychowawca:Współwychowawca:
1a_sp
Renata MarcinkowskaMaciej Rosa
1b_sp
Agnieszka Tymińska Agnieszka Domagała
1c_sp
Barbara JaskulskaHanna Gaja
1d_sp
Kamil Mankin Octavio Riuz Laura
1e_sp
Magdalena RozborskaAnna Piórkowska
1s_sp
Dorota ZiejaPaweł Szczogryn
1a_G
Anna WróbelRafał Urbański
1b_G
Marzena Bens Iwona Fornalik
1c_G
Edyta ŚwierczAgnieszka Knieć
1d_G
Lidia Jabłońska-Kwiatkowska Przemysław Morawski
1e_G
Agnieszka KniećEdyta Świercz
2a
Aleksandra Gęśla Anna Żukowska
2b
Paweł Popławski Agnieszka Domagała
2c
Anna Żukowska Marcelina Tymejczyk
2d
Agnieszka PeruckaKamil Mankin
3a
Maciej RosaRenata Marcinkowska
3b
Ewa RudnickaAgnieszka Perucka

Nauczyciele CLVIII Liceum Ogólnokształcącego

 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Księżnej Izabeli Czartoryskiej

– rok szkolny 2019/2020  

Nauczyciel: Klasy:  
RELIGIA
dr ks. Tomasz Małkiński 2a, 2b, 2c, 2d, 3a, 3b
Iwona Siewkowska RCS klasy pierwsze
JĘZYK POLSKI
Anna Wróbel 1a_G,1b_G
Edyta Świercz 1c_G, 1d_G, 1e_G,2b, 2c, 3b 
Renata Marcinkowska 1a_sp, 2a, 2d, 3a
Małgorzata Mokrzysz 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp,1e_sp, 1s_sp
HISTORIA
Monika Sierpniak 1e_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1s_sp
Agnieszka Knieć 1a_sp, 1a_g, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G 
Grzegorz Czarnecki 1d_G 
HISTORIA I SPOŁECZEŃSTWO
Agnieszka Knieć 2a, 2b, 2c, 3a, 3b
WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE
Przemysław Morawski 1a_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G, 2bcd  
Grzegorz Czarnecki 1d_sp
Monika Sierpniak 1b_sp, 1c_sp, 1e_sp
JĘZYK ANGIELSKI
Aleksandra Gęśla 1b_sp, 1c_sp, 1b_G, 1d_G, 2a, 2b, 
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska 1s_sp, 1e_G, 1d_G, 2a, 2b, 3b
Iwona Fornalik 1d_sp, 1s_sp, 1b_G, 1c_G, 
Maciej Rosa     1a_sp, 1c_sp, 2bs, 3ab
Agnieszka Tymińska 1b_sp, 1e_G,  2a, 2b, 1b_G, 
Anna Ryciak 1a_sp, 1s_sp, 1a_G, 1c_G
Dorota Zieja 1d_sp, 1e_sp
JĘZYK HISZPAŃSKI
Laura  Octavio Ruiz 1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_G, 2a, 2b, 2c, 2d
Kamil Mankin 1s_sp, 1d_sp,1e_G, 2a, 2b, 2c, 2d, 3a
JĘZYK NIEMIECKI
Ewa Rudnicka wszystkie grupy
JĘZYK ROSYJSKI
Lidia Kwiatkowska – Jabłońska 1a_sp, 3b
JĘZYK FRANCUSKI
Kamil Mankin 1a_sp, 3b
MATEMATYKA
Marzena Bens 1a_G, 1c_G, 2a, 2b, 2c, 3a
Hanna Gaja 1a_sp, 1b_sp,1c_sp, 1s_sp, 1e_G, 1d_G
Agnieszka Perucka 1c_G, 2b, 2c, 2d, 3b
Magdalena Rozborska 1d_sp, 1e_sp
FIZYKA
Magdalena Rozborska 1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G, 2b, 3b
CHEMIA
Marcelina Tymejczyk 1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G,
BIOLOGIA
Ewa Podpora 1d_sp, 1c_G, 1d_G, 1e_G
Dorota Zieja 1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g
GEOGRAFIA
Justyna Walendzik 2a, 2b, 3a
Paweł Popławski 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G, 2b, 2c, 2d
Przemysław Morawski 1a_sp, 1b_sp
Kamil Mankin 1d_sp
WIEDZA O KULTURZE
Justyna Mroczek 1c_G, 1d_G, 1e_G
Aleksandra Gęśla 1a_G, 1b_G
EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA
Anna Klimczak 1a_G, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G
Paweł Popławski 1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp
INFORMATYKA
Agnieszka Domagała 1a_sp, 1b_sp, 1c_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1d_sp, 1e_sp, 1s_sp, 1a_G, 1b_G, 1c_g, 1d_G, 1e_G
Paweł Popławski 1a_sp, 1b_sp, 1d_sp, 1e_sp
GRAFIKA KOMPUTEROWA
Marcin Marszałek 1b_sp, 2a, 2c
Justyna Mroczek 1d_G, 1b_G
Agnieszka Domagała 1b_sp, 2a, 2c
PODSTAWY PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Przemysław Morawski 1a_G, 1b_G, 1c_G, 1d_G, 1e_G
HISTORIA SZTUKI
Justyna Mroczek 1a_sp
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE
Justyna Mroczek 2d
WYCHOWANIE FIZYCZNE
Rafał Urbański 1a, 1b, 2a, 2b
Sylwia Wróblewska 1a , 2a, 2b
Anna Żukowska 1c
Paweł Popławski 1b
Paweł Szczogryn 1d
Adrianna Wardecka 1c, 1d
ETYKA
Joanna Raczkowska wszystkie klasy
WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE
Małgorzata Tomaszewska wszystkie klasy
INNI PRACOWNICY DYDAKTYCZNI
Magdalena Sobczyk bibliotekarz
Anna Rudnicka pedagog szkolny
Anna Piórkowska pedagog szkolny