SUKCESY SPORTOWE

Sport i sportowe sukcesy naszych uczniów
czyli Sportowa twarz Czartoryskiej

Cieszy nas fakt, że z roku na rok coraz więcej uczniów z pasją do sportu
pojawia się w naszej szkole.
Mamy świadomość, że ciężko pracujecie, by spełnić wyznaczone sobie cele.
Zachęcamy do zapoznania się z sylwetkami naszych sportowców. 



Sukces naszych uczniów – frisbee 

Dwie uczennice naszego liceum
Natalia Dobroczek z 1e_G i Ania Jasiewicz 1d_sp
wzięły udział w Halowych Mistrzostwach Polski dla Juniorów.
Ich drużyna zajęła 6 miejsce i wygrała nagrodę
Spirit of the Game.
Oprócz dziewczyn w ich drużynie grali absolwenci naszej szkoły
– Jakub Kapuściński i Dominika Rogowska.
Gratulujemy!


Michał Kowalczyk Mistrzem Polski Juniorów!!!
Mikołaj Strzelczyk uzyskał 9 miejsce.
Brawo dla chłopaków i trenera!


Dawid z klasy 1b_sp wywalczył 3. miejsce podczas Pucharu Polski
Seniorów i Juniorów w TAEKWON-DO.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski.


Ostatnie tygodnie lutego obfitowały
w sukcesy sportowe Julli z klasy 1c_sp:
w Edycji Pucharu Polski zajęła w 2 miejsce (wielobój),
w Turnieju Miss Valentine – 13 miejsce.
Gratulujemy!

Dawid z klasy 1b_sp wywalczył 3. miejsce podczas Pucharu Polski
Seniorów i Juniorów w TAEKWON-DO.
Gratulujemy i życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski.


Ręka do góry. Kto z was ma za sobą poranny trening?
Nasi judocy z uśmiechem na ustach ruszyli do szkoły.


Uczeń klasy 2c Bartosz Borzęcki zdobył
stypendium Prezesa Rady Ministrów
za wysokie wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe.
Gratulujemy!


Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Zuzią z klasy 1cG:

ZINEDINE ZIDANE Z URSYNOWA JEST KOBIETĄ!


Srebrny medal dla naszych uczniów
– piłka koszykowa na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieżowej.
Gratulujemy!


Wojtek z klasy 1c_sp w zawodach WOM
w jeździe szybkiej na łyżwach zajął 4 pierwsze miejsca:
na dystansie 500, 1000 i 1500.
Gratulujemy sukcesów!


Sukces naszych uczniów
na Mistrzostwach Polski w pływaniu

3 złote medale wywalczył Maciej Konarski bijąc przy tym 2 rekordy Polski!
Pozostali finaliści to:
– Weronika Woś: styl zmienny, dowolny, klasyczny,
– Ignacy Jędrzejkiewicz: styl grzbietowy i motylkowy,
– Ignacy Żyro: styl zmienny i motylkowy.
– 3 złote medale i jeden srebrny zdobyła Gabriela Herbreder
– Anna Kozińska zdobyła Vicemistrzostwo Polski na dystansie 50m,
– Sandra Chąciak zdobyła 10 miejsce na dystansie 800m,
2 brązowe medale wywalczył Szymon Różycki.

Gratulujemy naszym uczniom i ich trenerom!


Srebrny medal dla naszych chłopców
– piłka koszykowa na Warszawskiej Olimpiadzie Młodzieżowej.
Gratulujemy!


Tymon 🤺 w Reprezentacji Polski na zawodach Pucharu Europy
w niemieckim Halle zajął 23 miejsce na 190 zawodników! 


Kolejne sportowe sukcesy naszych uczniów

Tymon 🤺(1 c_sp) odniósł sukces
w Pucharze Polski Juniorów we Florecie🇵🇱🤺. Wielkie brawa!


Marta z klasy 1c-sp w miniony weekend zdobyła srebrny medal
w wieloboju na Międzynarodowym Turnieju o Puchar Srebrnego Sokoła w Krakowie.
Gratulujemy!


Podczas zawodów Mazovii Dawid z klasy 1b_sp
zdobył 3. miejsce w taekwan-do.
Gratulujemy!

Mistrzostwa Ursynowa w piłkę nożną halową

Reprezentacja naszej szkoły zdobyła pierwsze miejsce
w Mistrzostwach Ursynowa w piłkę nożną halową.
Naszą szkolę reprezentowali uczniowie 2c.
Chłopcy w pięknym stylu wygrali zarówno eliminacyjne, jak i finałowe mecze.
Gratulacje!!!


Dobre wieści z zawodów ze Słowacji – Bardejów.

W Międzynarodowym Turnieju Laser Cup Bardejow
(klasa A juniorki 2005)
Julia Wierzba z klasy 1c zdobyła I miejsce w następujących kategoriach:
Wielobój 1 miejsce
Układ z piłka 1 miejsce
Układ z maczugami 1 miejsce
Układ ze wstążka 1 miejsce!

Marta Jackiewicz z 1c uzyskała na mistrzostwach w Słowacji bardzo wysokie wyniki:

3 miejsce wielobój
3 miejsce maczugi
3 miejsce piłka
2 miejsce wstążka.

Brawo, dziewczęta! Serdecznie gratulujemy!


Kolejny sukces naszych uczniów z klasy 2bs
w piłce ręcznej

Gratulujemy!


Uczniowie klasy 2b_s trenujący piłkę ręczną awansowali
do Mistrzostw Polski

Uczniowie z Klubu Sportowego „Warszawianka”
podczas meczu UKPR Agrykola Warszawa – KS Warszawianka Warszawa wygrali 16:17.
Gratulujemy!
Życzymy powodzenia na Mistrzostwach Polski!


Maja z klasy 1c_sp zajęła 3 miejsce
w Turnieju w WTK-u Kadetek w Akademii Tenisowej.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!


Janek z klasy 2c


Drugie miejsce naszych chłopców w piłce siatkowej (WOM)

Gratulujemy

Wojtek z klasy 1c_sp zajął 2 miejsce
w Pucharze Warszawy i Mazowsza
w jeździe na rolkach
i 3 miejsce w VIII Międzynarodowym Pucharze w Słomczynie.
Serdecznie gratulujemy!


26.09 Michał Kowalczyk z klasy 2c
będzie walczyć
na Mistrzostwach Świata Kadetów w Ałmaatach w Kazachstanie.
Michał zmierzy się z zawodnikiem z Czarnogóry,
z którym wygrał ostatnio podczas Pucharu Europy w Czechach.
Początek o 6.00. Transmisja on-line przez stronę https://live.ijf.org/wc_cad2019/contest_order